یادداشت
رفع تیرگی‌های بدن با روغن نارگیل ۰۲ تیر ۱۴۰۰

رفع تیرگی‌های بدن با روغن نارگیل

بُنا نیوز: رفع تیرگی‌های بدن با روغن نارگیل بر اساس خواص منحصر به فرد این ماده، سال‌هاست که به یک روش رایج در میان زنان تبدیل شده‌است. در این روش از روغن نارگیل خالص برای برطرف کردن انواع لکه‌هاو تیرگی‌های پوست بدن استفاده می‌شود. لکه‌ها و تیرگی‌های پوستی که غالباً با عنوان اسکار شناخته می‌شوند، به دلایل مختلفی ایجاد می‌شوند. روغن استخراج شده از میوه درخت نارگیل، بخش قابل توجهی از اسکارها را پوشش داده و درمان می‌کند.

بانک‌ها؛ ثبات دهنده‌های سیستمی در شرایط بحران کرونا ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

بانک‌ها؛ ثبات دهنده‌های سیستمی در شرایط بحران کرونا

شرایطی که جهان گستری ویروس COVID-۱۹ پدید آورده، جدی‌ترین سطح نااطمینانی را در چند دهه اخیر برای کسب وکارها در سطح جهانی ایجاد کرده است. این سطح از نااطمینانی برای بعضی از کسب و کارها به حدی غیرقابل تحمل است که ورشکستگی و فروپاشی کامل آنها را رقم خواهد زد.

جایگاه عوارض آلایندگی در قانون ارزش افزوده و منابع درآمدی شهرداری ها ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

جایگاه عوارض آلایندگی در قانون ارزش افزوده و منابع درآمدی شهرداری ها

درآمد ناشی از عوارض بر کالا و خدمات یکی از مهمترین درآمدهای پایدار شهرداری ها محسوب می شود و نقش بی بدیلی در تقویت درآمدهای شهرداری ها دارد ، لذا یکی از ابزارهای لازم برای رسیدن به توسعه پایدار ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری است. به طوری که این درآمدها باید علاوه بر داشتن قابلیت […]

قانون اساسی درباره استخدام بومی چه می‎گوید؟ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

قانون اساسی درباره استخدام بومی چه می‎گوید؟

بُنا نیوز: استخدام بومی به جهت ایجاد تبعیض ناروا، با اصول قانون اساسی از جمله اصل 28 بند 6 اصل 2؛ بند 9 اصل 3؛ اصل 19؛ اصل 48 و بند 3 اصل 43 منافات آشکار دارد.

زنان، حاشیه‌نشینان توسعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

زنان، حاشیه‌نشینان توسعه

چند سالی است كه خبرهاي مربوط به حوزه زنان، سمت مثبت ترازو را كمي سنگين‌ كرده است.