بُنا نیوز: شهردار خارگ از اختصاص پنج میلیارد ریال اعتبار جدید برای پروژه‌های شاخص پارک آبی تفریحی و ساختمان مدیریت بحران و همت دوچندان این مجموعه جهت تسریع روند عمرانی سه پروژه شاخص شهر خارگ خبر داد.

به گزارش بُنا نیوز؛ عبدالحمید صفایی بیان کرد: علی رغم محدودیت‌ها و موانع مالی که طی چند سال اخیر تمام کشور را درگیر کرده است، مجموعه شهرداری خارگ بی وقفه تلاش کرده تا با برنامه ریزی مدون و به کارگیری تمهیدات مناسب از این موانع فایق آید.

وی تصریح کرد: پایه و اساس و رویکرد مجموعه نیز بر پشتکار، پیگیری همه جانبه و تکیه بر توانمندی‌های مجموعه رقم خورده است که نتیجه آن نیز اقدامات مؤثری در بازآفرینی کالبد عمرانی شهر خارگ بوده است.

شهردار خارگ افزود: در این دوره پروژه‌های مهمی در دستور کار شهرداری قرار گرفت که بسیاری به سرانجام رسیده و سه پروژه شاخص پارک آبی تفریحی، ساختمان مدیریت بحران و پارک بازی سرپوشیده نیز در دست اجراست.

وی ادامه داد: خوشبختانه با پیگیری‌های متعددی که در سطح کشور و استان صورت گرفت و همچنین حسن دیدگاه ریاست سازمان برنامه و بودجه استان تخصیص اعتبار نیز صورت گرفته که امید داریم تا با همت دوچندان مجموعه روند پیشرفت پروژه‌های مجموعه تسریع پیدا کرده و هرچه سریع‌تر تقدیم به شهروندان شریف خارگ شوند.

شهردار خارگ همچنین با اشاره به پیگیری‌های متعدد این مجموعه برای استقرار آبفا افزود: از اول دوره با علم به شرایط دشواری که به واسطه عدم بهره مندی از بودجه و تجهیزات تخصصی در حوزه آبفا برای شهرداری جزیره خارگ ایجاد شد بود، تلاش‌های فراوانی صورت گرفت تا با استقرار آبفا در جزیره خارگ، معضل دیرینه آب و فاضلاب خارگ حل شده و شهروندان محق جزیره نیز از خدمات با کیفیت و پایداری برخوردار شوند که همچنان امید داریم تا این مهم که بارها به طور تخصصی و موشکافانه مورد بررسی قرار گرفته است به سرانجام برسد.