بُنا نیوز: استاندار بوشهر گفت: سال گذشته ۸۱۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیاتی ارزش افزوده به شهرداری‌ها، دهیاری ها و روستاهای فاقد دهیاری و نقاط عشایری این استان پرداخت شد.

به گزارش بُنا نیوز؛ عبدالکریم گراوند در نشست شورای ترافیک استان بوشهر افزود: سهم شهرداری بوشهر از این میزان اعتبار ۱۶۰ میلیارد تومان بود که با اختصاص این میزان اعتبار، مردم باید شاهد اتفاقات مهم در توسعه و عمران شهری باشند.

وی همچنین بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و بهداشت فردی در ناوگان حمل و نقل درون شهری در شهرهای استان بوشهر تاکید کرد.
گراوند ادامه داد: اگر اقدام لازم در مورد اصلاح نقاط حادثه خیز درون شهری که از سوی شورای ترافیک به شهرداران اعلام شده صورت نگیرد، مسئولیت هر گونه عواقب ناشی از اصلاح نشدن این نقاط حادثه خیر از جمله تصادفات منجر به فوت بر عهده شهرداران خواهد بود.
وی با تاکید بر ضرورت جلوگیری از بروز تصادفات درون و برون شهری در استان بوشهر اظهار داشت: انجام کار فرهنگی، آموزشی و اعمال قانون برای کنترل ترافیک در این استان ضروری است زیرا تاثیرگذاری کار فرهنگی و آموزشی در گرو اعمال قانون و مقررات است.
گراوند با قدردانی از اقدامات شورا و شهرداری‌های استان بوشهر در ضدعفونی کردن شهرها برای مقابله با کرونا افزود: تصمیم‌ها و مصوبه‌های شورای ترافیک بویژه در مورد اصلاح نقاط حادثه خیز در شهرها و روستاهای استان باید از سوی اعضا شورای ترافیک با جدیت پیگیری و اجرایی شود.

استاندار بوشهر اضافه کرد: فرمانداران استان بویژه بوشهر، گناوه و دشتستان اصلاح نقاط حادثه خیز درون و برون شهری حوزه مدیریتی خود را در دستور کار قرار دهند.

  • منبع خبر : ایرنا